Ogrzewaj swój dom razem z nami

Nasze kotły spełniają najwyższą 5 klasę emisji spalin zgodnie z normą PN-EN 303.5:2012 oraz wymagania dyrektywy europejskiej Ecodesign 2020

Ruszył rządowy program priorytetowy Czyste Powietrze

Wymień swoje stare i nieefektywne źródło ciepła na nowoczesny kocioł spełniający najwyższe normy

Bądź eco

Wybierz kocioł pelletowy

Palniki na ekogroszek

APR

Palnik na ekogroszek

Rynnowy palnik APR jest przeznaczony do spalania ekogroszku, pelletu i mieszanki z owsem w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

APRQ

Palnik na ekogroszek

Retortowy palnik APRQ jest przeznaczony do spalania ekogroszku, pelletu i mieszanki z owsem w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

Pancerpol

Palnik na ekogroszek

Palnik jest przeznaczony do spalania ekogroszku w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

Ekoenergia

Palnik na ekogroszek

Podajnik ślimakowy przeznaczony do spalania paliwa stałego w postaci ekogroszku w kotłach grzewczych, w którym jest on podawany bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko.

Palniki dużej mocy

Palnik na ekogroszek

Stalowo-żeliwny palnik dużej mocy stanowiący samonośną konstrukcję, który może spalać ekogroszek, węgiel brunatny, miał węglowy, pellet lub zboża.

Palniki na pellet

Kipi rotary

Palnik na pellet

Palnik KIPI to w pełni zautomatyzowane urządzenie najnowszej generacji umożliwiające spalanie pelletu oraz agro-pelletu (np. pelletu ze słomy rzepakowej czy łuski słonecznika).

Termotechnika ecomat

Palnik na pellet

Palniki ECOMAT jest urządzeniem najnowszej generacji nadajacym się do zastosowania w każdym kotle grzewczym charakteryzującymi się wysoko efektywnym spalaniem pelletu z drewna o średnicy 6 mm.

Potrzebujesz pomocy przy zakupie?

 

Skontaktuj się

 

Bez względu czy kupujesz prywatnie, dla firmy czy instytucji publicznej nasi handlowcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru dla Twoich potrzeb.

Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń:

+48 501 309 139

Czynne: Pon - Pt w godzinach 08:00 - 18:00

12 + 13 =