Ogrzewaj swój dom razem z nami

Nasze kotły spełniają najwyższą 5 klasę emisji spalin zgodnie z normą PN-EN 303.5:2012 oraz wymagania dyrektywy europejskiej Ecodesign 2020

Ruszył rządowy program priorytetowy Czyste Powietrze

Wymień swoje stare i nieefektywne źródło ciepła na nowoczesny kocioł spełniający najwyższe normy

Bądź eco

Wybierz kocioł pelletowy

Palniki na ekogroszek

APR

PALNIK NA EKOGROSZEK

Rynnowy palnik APR jest przeznaczony do spalania ekogroszku, pelletu i mieszanki z owsem w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

APRQ

PALNIK NA EKOGROSZEK

Retortowy palnik APRQ jest przeznaczony do spalania ekogroszku, pelletu i mieszanki z owsem w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

Pancerpol

PALNIK NA EKOGROSZEK

Palnik jest przeznaczony do spalania ekogroszku w kotłach grzewczych, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko w kotle za pomocą ślimaka.

Ekoenergia

PALNIK NA EKOGROSZEK

Podajnik ślimakowy przeznaczony do spalania paliwa stałego w postaci ekogroszku w kotłach grzewczych, w którym jest on podawany bezpośrednio ze zbiornika opału na palenisko.

Palniki dużej mocy

PALNIK NA EKOGROSZEK

Stalowo-żeliwny palnik dużej mocy stanowiący samonośną konstrukcję, który może spalać ekogroszek, węgiel brunatny, miał węglowy, pellet lub zboża.

Palniki na pellet

Kipi rotary

PALNIK NA PELLET

Palnik KIPI to w pełni zautomatyzowane urządzenie najnowszej generacji umożliwiające spalanie pelletu oraz agro-pelletu (np. pelletu ze słomy rzepakowej czy łuski słonecznika).

ecomat

PALNIK NA PELLET

Palniki ECOMAT jest urządzeniem najnowszej generacji nadajacym się do zastosowania w każdym kotle grzewczym charakteryzującymi się wysoko efektywnym spalaniem pelletu z drewna o średnicy 6 mm.

Potrzebujesz pomocy przy zakupie?

 

Skontaktuj się

 

Bez względu czy kupujesz prywatnie, dla firmy czy instytucji publicznej nasi handlowcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru dla Twoich potrzeb.

+48 501 309 139

Czynne: Pon - Pt w godzinach 08:00 - 18:00

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

11 + 11 =